قیمت نبشی و ناودانی استیل

قیمت نبشی استیل (Stainless steel corner) و قیمت ناودانی استیل (stainless steel gutter) را در سایز ها و ضخامت های مختلف می‌توانید در جدول های این صفحه مشاهده کنید. انواع نبشی و ناودانی استیل به صورت نبشی استیل 304 ، ناودانی استیل 316 و… عرضه می‌شود.

استعلام لحظه‌ای قیمت

جهت اطلاع از قیمت آهن آلات امروز
همین حالا با کارشناسان آهن صدرا
تماس بگیرید: 088173693 - 021

انتخاب آلیاژ استیل

قیمت نبشی استیل 304

سایزضخامتحالتقیمت (ریال)
20*2036 متری1,954,130
30*3036 متری1,954,130
40*4046 متری1,954,130
50*5056 متری1,954,130
80*8086 متری1,954,130

قیمت ناودانی استیل 304L

سایزضخامتحالتقیمت (ریال)
446 متری2,128,450
556 متری2,128,450
656 متری2,128,450
856 متری2,128,450
1066 متری2,128,450
1266 متری2,128,450

نبشی استیل چیست؟

نبشی استیل، یک نوع نبشی فلزی است که از جنس استیل ساخته شده است. استیل، آلیاژی از آهن و کربن است که به دلیل ویژگی‌هایش از جمله سختی، مقاومت در برابر خوردگی و زیبایی ظاهری، برای ساخت قطعات مختلفی استفاده می‌شود. نبشی استیل نیز به دلیل ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر زنگ زدگی، قابلیت انعطاف پذیری و زیبایی ظاهری، برای ساخت انواع نبشی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مزایای نبشی استیل

استفاده از نبشی استیل در ساختمان‌ها و پروژه‌های مختلف، مزایای بسیاری دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود:

مقاومت در برابر خوردگی

استیل به دلیل دارا بودن کربن و نیکل، مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد. این ویژگی باعث می‌شود که نبشی استیل بتواند در معرض عوامل آب و هوایی و همچنین مواد شیمیایی مختلف مانند اسیدها، قلیاها و آبهای نمکی قرار گیرد، بدون اینکه زنگ زدگی و خرابی دیگری را تجربه کند.

قابلیت انعطاف پذیری

نبشی استیل، از جمله موادی است که به دلیل انعطاف پذیری بالا، به راحتی قابل تنظیم و نصب هستند. با توجه به این ویژگی، می‌توان نبشی‌های استیل را در انواع شکل‌ها و سایزها تولید کرد و با هر نوع نصب‌کننده‌ای سازگاری داشت.

 

همانطور که قبلا اشاره شد، نبشی استیل یکی از مواد ساختمانی پر کاربرد در ساختمان های صنعتی و تجاری است. به دلیل خواص فوق العاده آن مانند مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، سختی و مقاومت در برابر سایش، این ماده برای بسیاری از کاربردهای ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

از جمله کاربردهای نبشی استیل در ساختمان ها، می‌توان به سیستم های نورپردازی، پنجره ها، درهای ورودی، پله ها، نرده ها و پوشش های دیواری اشاره کرد. همچنین، نبشی استیل در سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های اعلام و اطفاء حریق و سیستم های آبیاری نیز استفاده می‌شود.

 

نبشی استیل به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، به صورت گسترده در سواحل و مناطق با هوای خیلی رطوبتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ماده برای استفاده در شرایط سخت و بیرون از منزل، مانند پارکینگ های خارجی، پل ها و تونل ها نیز مناسب است.

 

در طراحی ساختمان، نبشی استیل می‌تواند یک عنصر دکوراتیو مهم باشد. این ماده می‌تواند به عنوان یک الگو، طرح یا طرح مورد علاقه شما برش داده شود. همچنین، این ماده به صورت یک پوشش نصب می‌شود تا به ساختمان شما یک پوشش زیبا و ماندگار بدهد.

 

همانطور که مشاهده شده است، نبشی استیل یک ماده بسیار پر کاربرد و مقاوم است که در بسیاری از ساختمان های صنعتی و تجاری است.

 

قیمت ناودانی استیل

ناودانی استیل یکی از مهم‌ترین فولاد‌هایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فولاد با داشتن ویژگی‌های بیشتری نسبت به فولاد معمولی، به عنوان یک ماده پایدار و مقاوم در برابر خستگی، سایش، ضربه و حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت ناودانی استیل نیز بر اساس عوامل مختلف متفاوت است که در این مقاله به بررسی این عوامل و تاثیرات آنها بر قیمت ناودانی استیل پرداخته خواهد شد.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ناودانی استیل

قیمت مواد خام

قیمت ناودانی استیل به شدت به قیمت خام‌مواد وابسته است. فولاد به عنوان یک خام‌ماده در فرآیند تولید ناودانی استیل به کار می‌رود و هرچه قیمت خام‌مواد بیشتر باشد، قیمت ناودانی استیل نیز بیشتر خواهد بود.

 

تقاضا و عرضه

تقاضا و عرضه در بازار نیز به قیمت ناودانی استیل تاثیر می‌گذارد. در صورتی که تقاضا بیشتر باشد، قیمت ناودانی استیل نیز بیشتر خواهد بود. از طرف دیگر، در صورتی که عرضه بیشتر باشد، قیمت ناودانی استیل کاهش می‌یابد.

 

فرآیند تولید

فرآیند تولید ناودانی استیل نیز به قیمت آن تاثیر می‌گذارد. فرآیند تولید پیچیده و دشواری دارد که باعث افزایش هزینه‌های تولید و در نتیجه قیمت ناودانی استیل می‌شود.

 

بازار بین‌المللی

بازار بین‌المللی نیز تاثیر گذار بر قیمت ناودانی استیل است.